درباره ما

سخن مدیرعامل

امروز و در هزاره سوم، شرکت‌هایی در عرصه رقابت موفق‌اند، که سریع‌تر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصت‌های گذرا بهره‌مند شوند. همواره معتقد بوده‌ایم که علم ، تجربه و تخصص باید این قابلیت را داشته باشند تا در خدمت سایر انسان‌ها قرار گیرند. از همین رو از بدو تاسیس شرکت صنایع غذایی گلشاد، با طرح ریزی استراتژی‌های توسعه محور در کنار سبد محصولات با کیفیت و جامع از یک طرف و با گردآوری تیمی متخصص، پویا و همدل از طرف دیگر، شرایطی را به وجود آوردیم تا بدون نیاز به واردات و با توجه به شرایط زیست محیطی، موجبات خشنودی و رضایت مندی مشتریان مان را فراهم آوریم. مشتریانی که شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیت‌های صنایع غذایی گلشاد هستند. از این رو خود را مقید می‌دانیم تا در سال‌های پیش رو نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم. ((مهیار دهقانی تفتی))
خط مشی شرکت صنایع غذایی گلشاد مشهد: مدیریت عامل و کلیه مدیران اجرایی شرکت تعهد خود را در ارتباط با شناسایی، ارزیابی و کنترل مخاطرات مرتبط با ایمنی مواد غذایی اعلام و اهداف و برنامه های خود را به صورتی تدوین می نمایند که کلیه نیازمندی های سیستم HACCP (تجزیه و تحلیل خطر و کنترل نقاط کنترل بحرانی) برای تولید پودر پنیر، پودر آب پنیر و پودر شیرخشک را در برمی گیرد. الف)محصولات شرکت به صورت کاملا بهداشتی، ایمن و سازگار با قوانین و استاندارد های بهداشتی، غذایی و ضوابط مرتبط عرضه می گردد. ب) فعالیت ها و اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از عدم انطباق استاندارد های بهداشتی در محصولات بوده و با شناسایی علل عدم انطباق واقعی و بالقوه می بایست از بروز هرگونه مخاطرات بهداشتی و ایمنی جلوگیری کرد. ج)همکاری و همفکری دربین مدیران داخلی شرکت در جهت تحقق اهداف بهداشتی، ایمنی و کیفیتی مد نظر قرار داده شده است. د)کلیه پرسنل موظف به پیروی کامل از دستورالعمل های این نظامنامه و سایر مستندات سیستم HACCP هستند. ه)خط مشی فوق مطابق با سیاست های شرکت های بازرگانی خصوصی جهت حضور قوی و مطمئن در بازار رقابت، کاهش هزینه ها و افزایش سهم بازار است و کلیه الزامات، استانداردهای بین المللی، ملی و سازمان های دولتی مسئول را در شامل می شود. و)خط مشی ذکر شده توسط تمامی پرسنل شرکت حفظ و اجرا می شود.

تاریخچه و محصولات شرکت

شرکت صنایع غذایی گلشاد مشهد واقع در شهرک صنعتی توس در نزدیکی شهر مشهد یکی از بزرگترین تولید کننده‌های انواع محصولات پودری خوراکی در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۷۹ با ظرفیت ۱۵ تن در روز و با اخذ مجوز از وزارتخانه صنعت و معدن و تجارت و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی شروع به کار نموده است که در سال 1401 به ظرفیت تولیدی 80 تن پودر در روز رسیده است.
محصولات این شرکت شامل انواع پودرهای شیر خشک صنعتی، پودر آب پنیر به صورت سفید و رنگی در فرمول های مختلف و سایر پودرهای طعم دهنده با بهترین کیفیت است که به عنوان کالای واسطه در تولید انواع مواد لبنی و بستنی، اسنک، چپیس، کیک و کلوچه؛ فرآوردهای گوشتی، ماکارونی، شکلات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
بهره گیری از متخصصین مجرب و استفاده از ابزارها و روش های روز، به منظور کنترل و تضمین کیفیت محصولات, باعث شده است که این واحد تولیدی مفتخر به دریافت نشان استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه کیفیتHACCP/ISO22000/ISO9001/2000  شود.
دسترسی این شرکت به بنادر و آبهای آزاد در جنوب ایران از طریق مسیر جاده ای و ریلی ایمن و ارزان و بنادر دریای خزر در شمال ایران، و همچنین قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم، مزایای قابل توجهی برای مشتریان محصولات گلشاد در کشورهای همسایه  و منطقه خاورمیانه فراهم آورده است که از این قبیل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– بهای تمام شده کمتر نسبت به محصولات مشابه شرکتهای اروپائی
– دریافت فوری سفارشات در کمترین زمان ممکن
– امکان مراجعه حضوری به این شرکت جهت دریافت مشاوره، انجام مذاکره و عقد قرارداد

محصولات گلشاد

محصولات این شرکت شامل انواع پودرهای شیر خشک صنعتی، پودر آب پنیر به صورت سفید و رنگی در فرمول های مختلف و سایر پودرهای طعم دهنده با بهترین کیفیت به عنوان کالای واسطه ای جهت استفاده در تولید انواع لبنیات و بستنی، اسنک، چپیس، کیک و کلوچه؛ فرآوردهای گوشتی، ماکارانی، شکلات و غیره عرضه می‌گردد.

تلفن: 05135413689-90

ایمیل: info@golshad.ir

ساعات کاری: 7 الی 15

درخواست تماس

با ما در تماس باشید