تاریخچه شرکت

تاریخچه و محصولات شرکت

شرکت صنایع غذایی گلشاد مشهد واقع در شهر مشهد یکی از قدیمی ترین و بزرگترین تولید کننده های انواع پودر شیر خشک صنعتی، پودرهای خوراکی و افزودنی های مجاز در صنایع غذایی ایران می باشد که در سال ۱۳۷۹ با ظرفیت ۱۵ تن در روز و با اخذ مجوز از وزارتخانه صنعت و معدن و تجارت و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

محصولات این شرکت شامل انواع پودرهای شیر خشک صنعتی، پودر آب پنیر به صورت سفید و رنگی در فرمول های مختلف و سایر پودرهای طعم دهنده با بهترین کیفیت به عنوان کالای واسطه ای جهت استفاده در تولید انواع لبنیات و بستنی، اسنک، چپیس، کیک و کلوچه؛ فرآوردهای گوشتی، ماکارانی، شکلات و غیره عرضه می گردد.

بهره گیری از متخصصین مجرب و استفاده از ابزارها و روش های روز، به منظور کنترل و تضمین کیفیت محصولات, باعث شده است که این واحد مفتخر به دریافت نشان استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه کیفیت HACCP/ISO22000/ISO9001/2000 شود.

دسترسی این شرکت به بنادر و آبهای آزاد در جنوب ایران از طریق مسیر جاده ای و ریلی ایمن و ارزان و همچنین بنادر دریای خزر در شمال ایران، و همچنین قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم، مزایای قابل توجهی برای مشتریان محصولات ما در کشورهای همجوار  و منطقه خاورمیانه فراهم آورده است که از این قبیل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– بهای تمام شده کمتر نسبت به محصولات مشابه شرکتهای اروپائی
– دسترسی سریع تر به محصولات در کمترین زمان ممکن
– امکان مراجعه حضوری به این شرکت در کمترین زمان جهت مشاوره ، مذاکره و عقد قرارداد